Godziny: Pon - Pt: 7:00 - 16:00, Sob : na telefon
Lokalizacja
O Firmie
Witamy na stronie Novatech Instalacje
Czym się wyróżniamy?
Dlaczego klienci powierzają nam kompleksowe realizacje?
1
metrów położonych instalacji
1
zadowolonych klientów
1
lat doświadczenia
5.instalacja_naglowek_podstrony-OK

 

Wiemy jak dobrać pompę ciepła, wiemy jak zaprojektować każdą część instalacji i wreszcie wiemy, jak je wykonać tak, aby Twój dom był ciepły, energooszczędny i tani w użytkowaniu.
Spółka powstała w 2013 roku. Jej założycielem jest mgr inż. Krzysztof Leder. Wcześniej właściciel spółki był odpowiedzialny za budowę domów jednorodzinnych w regionie Brandenburgia-Saksonia-Saksonia Anhalt-Meklemburgia niemieckiego lidera rynku domów szkieletowych.

Już wtedy około 90% niemieckich klientów decydowało się na ogrzewanie domu pompą ciepła. W ciągu długoletniej pracy pan Krzysztof Leder brał udział w licznych szkoleniach z doboru, montażu i obsługi pomp ciepła prowadzonych przez największego niemieckiego dostawcę pomp ciepła NIBE - firmę NIBE Systemtechnik GmbH w Celle.

Wieloletnia praca na wymagającym niemieckim rynku w połączeniu z doświadczonym zespołem instalatorów hydraulicznych oraz stałe podwyższanie kwalifikacji i wiedzy pozwala spółce świadczyć usługi na europejskim poziomie. Instalacje hydrauliczne i grzewcze wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, współpracujemy z KAN, Frankische, NIBE, Panasonic, Buderus, Zehnder, Hewalex, Kaisai. Po wykonaniu instalacji świadczymy usługi serwisowe.

Krzysztof Leder
Założyciel
de_DEGerman